damlama sulama çorlu

OTOMATİK SULAMA KONUTSAL SULAMA

      Küçük sitelerden orta ölçekli sitelere kadar, konutlarınız için; sizlere sunduğumuz otomatik sulama sistemleri ürünleri arasından kendinize uygun ideal çözümler bulacaksınız. Siz değerli müşterilerimize; yüksek kalitede, uygulaması ve kullanımı kolay ürünler sunuyoruz. Hangi sulama ürünlerini uygulayacağınızı seçebilirsiniz. Yeşil alanlarınıza uygun, beklediğiniz performansı görebileceğiniz, ürünler ile hizmetinizdeyiz.

OTOMATİK SULAMA TOPLU ALANLAR İÇİN SULAMA

     Belediye ve Kamu arazileri için, ideal otomatik sulama çözümleri. Orta büyüklükten, geniş büyüklüğe her tür sahalar için uygun ürünlerimiz bulunmaktadır. Halka açık yerlerdeki, zorlu koşullara karşı dayanıklı, kaliteli ürünler, programlama çözümleri, sağlam ve kullanımı kolay, bir PC' den de idare edebileceğiniz merkezi kontrol sistemleri sunuyoruz. Hangi sulama ürünlerini uygulayacağınızı seçebilirsiniz. Yeşil alanlarınıza uygun, beklediğiniz performansı görebileceğiniz, ürünler ile hizmetinizdeyiz.

OTOMATİK SULAMA SPOR SAHALARI SULAMA

     Futbol, at yarışı, tenis gibi sportif faaliyetlerin yapıldığı sahalar için, en ideal sistem öneri ve çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Sizlere sunduğumuz çözüm ve sulama ürünleri, stadyumlar, spor kompleksleri ve doğal yada yapay çim sahalar için idealdir. Hangi sulama ürünlerini uygulayacağınızı seçebilirsiniz. Yeşil alanlarınıza uygun, beklediğiniz performansı görebileceğiniz, ürünler ile hizmetinizdeyiz.

OTOMATİK SULAMA TARIM SULAMA

Plastik ve pirinç sprinkler, Rain Gun sprinkler, demir döküm vanalar, düşük debili sulama ürünleri ve ekinlerinizin sulamasını optimum olarak yapmanız için pille çalışan kontrol sistemleri gibi zengin ürün çeşidimizle arazinize uygun en ideal sulama uygulamasını birlikte belirliyor ve ideal çözümler sunuyoruz. Hangi sulama ürünlerini uygulayacağınızı seçebilirsiniz. Yeşil alanlarınıza uygun, beklediğiniz performansı görebileceğiniz, ürünler ile hizmetinizdeyiz.